İçeriğe Atla Menüye Atla
logo
ISSD Trafik ve Entegre Sistemler

AutoTURN

AutoTURN®

ÇAĞIN ÖTESİNDE TASARLAYIN

Dünyanın En Çok Kullanılan Taşıt Manevra Simülasyon Yazılımı

AutoTURN®, yol ve saha tasarım projelerinizde taşıt hareketlerini test etmenize yardımcı olan bir manevra simülasyonu ve analiz yazılımıdır. Kavşakların, modern dönel kavşakların, otoparkların, yükleme alanlarının ya da otobüs terminallerinin tasarımı ve planlamasında, tasarlanan yerleşim planının beklenen taşıt manevralarını ve dönüş yarıçaplarını güvenle alabildiğini AutoTURN® ile test edebilirsiniz.

Dinamik Manevra Analizi

Hız, dever, yanal sürtünme ve dönüş yarıçapı algoritmalarını içeren dört etkileşimli sürüş modu sayesinde taşıtların ileri ve geri yönlü manevralarını hızlı ve kolay bir şekilde simüle edebilirsiniz. Sürekli güncellenen özelliklerimiz, karmaşık taşıt hareketlerini güvenilir mühendislik sonuçlarıyla gerçekleştirebilmenizi sağlar.

Kapsamlı Taşıt Kütüphaneleri

AutoTURN®; Birleşik Krallık, Fransa, Almanya, Hollanda, İspanya, İtalya, İsveç, Danimarka, Polonya, Çek Cumhuriyeti, Güney Afrika, BAE, İsrail ve daha birçok ülke için ulusal standart taşıt kütüphanelerini içerir. Ulusal standart taşıt kütüphanelerinin yanı sıra, aktif bakım aboneliği (MAP) bulunan AutoTURN® Pro kullanıcıları, sayıları gittikçe artmakta olan taşıt üreticisi kütüphanelerindeki taşıtlara erişebilme imkanına sahiptir.

Kapsamlı Taşıt Kütüphaneleri

Gelişmiş Özellikler

Araştırmalarımız kapsamında, 2D ve 3D olarak gerçekçi taşıt simülasyonları yapmanıza olanak sağlayacak yeni taşıtları AutoTURN®'e eklemeye devam ediyoruz. Gelişmiş taşıt modelleme araçları; geri sürüş, direksiyon bağlantıları, yük şekilleri, izleme noktaları ve çok daha fazlası ile özel yük taşıtları tanımlamanıza olanak sağlar. Gelişmiş özelliklerle başüstü, yan ve alt yüzey boşluk mesafelerini, taşıtların çarpışma tespitini, arazi engellerini ve görüş açılarını kontrol edebilir ve güvenli bir tasarım ortaya koyabilirsiniz.

Gelişmiş Özellikler

Raporlama ve Görselleştirme

AutoTURN® simülasyonunuz hakkında değerli bilgiler edinmenize yardımcı olacak güçlü raporlama araçları sunar. Simülasyonunuzdaki maksimum hızı Hız Profili Raporu ile bildirebilir, Dönüş Raporu'nu kullanarak aracın direksiyon açılarını inceleyebilir veya taşıt güzergahınızın herhangi bir noktasından alınmış kesitlerde 3D analiz yapabilirsiniz. Görselleştirme aracıyla taşıt simülasyonlarınızı AVI formatındaki videolarla kolayca dışa aktarabilir, tasarımlarınızı proje yöneticilerine ve paydaşlarınıza sunabilirsiniz.

Raporlama ve Görselleştirme


  • Uzmanlarımız tarafından talebiniz üzerine özel taşıtlar oluşturulabilmektedir.
  • Autodesk® AutoCAD®, AutoCAD Civil 3D, Bentley® MicroStation®, Bricsys® BricsCAD®, ZWSOFT® ZWCAD® ile uyumludur.
  • Tanıtım broşürünü indirin.

AutoTURN® Çözümleri

AUTOTURN

Önde gelen taşıt manevra analizi ve dönüş hareketleri simülasyonu CAD yazılımıdır. Pro, Standart ve Lite versiyonları bulunmaktadır.

AUTOTURN ONLINE

PC veya Mac çalışma araçlarıyla taşıt manevra analizlerini ve simülasyonlarını gerçekleştirmek için önde gelen çevrimiçi çözüm.

AUTOTURN FOR REVIT

Taşıt manevra analizleri yapan mimarlara yönelik, özellikle Autodesk® Revit® kullanıcıları için geliştirilmiş, kullanımı kolay araçlar sunar.

AUTOTURN RAIL

Raylı sistem taşıtlarınızın özelliklerine uygun şekilde 3 boyutlu taşıt manevra analizleri ve simülasyonu gerçekleştirebilirsiniz.

ÜRETİCİ BAZLI TAŞIT KÜTÜPHANELERİ

İnşaat, acil durum, yük taşımacılığı gibi sektörlere yönelik projeler için özel taşıtlar ekleyebilirsiniz.

STANDART KÜTÜPHANELER

Proje gereksinimleriniz için AASHTO, TAC vb. ulusal standart tasarım taşıtlarını ekleyebilirsiniz.