You are here:

PTV VISUM-Dünyanın Önde Gelen Ulaşım Planlama Yazılımı

PTV Visum dünyanın önde gelen ulaşım planlama yazılımıdır. En temel kullanım alanları, ulaşım ağlarının ve ulaşım talebinin makroskopik simülasyonları ve modellemesi, toplu taşıma planlaması, ulaşım stratejileri ve çözümlerinin geliştirilmesidir. PTV Visum ile uzun vadeli stratejik planlama ve kısa vadeli operasyonel kullanım için içgörü sağlayan ulaşım modelleri oluşturabilirsiniz.

PTV VISSIM-Çok Modlu Trafik Simülasyon Yazılımı

Dünyanın önde gelen çok modlu trafik simülasyon yazılımı PTV Vissim, tüm yol kullanıcılarının trafik örüntülerini dijital olarak yeniden üretir. Dünyanın dört bir yanındaki ulaşım plancıları ve trafik mühendisleri tarafından güvenilen PTV Vissim, trafik tesislerinizin performansını değerlendirir ve iyileştirir. Sonuçlar, ulaşım planlama kararlarınız için temel oluşturur ve trafik sıkışıklığı, emisyon gibi trafik sorunlarınızı ele alır.

PTV VISWALK-Gerçekçi Çoklu Ortam Yaya Simülasyon Yazılımı

Mikroskobik yaya simülasyon yazılımı PTV Viswalk, yayaları ve birbirleriyle olan etkileşimlerini modeller. Yazılım, şehir plancılarının, yangın güvenlik görevlilerinin, tren istasyonları ve havaalanları ve etkinlik mekanlarının yöneticilerinin yaya etkileşimi sorunlarını etkili bir şekilde modellemelerine ve çözmelerine olanak tanır. Yazılımın, yaya güvenliği ve konforunu sağlamaya yönelik diğer bazı kullanım alanları; yaya geçiş bölgelerinin genişliklerinin, bekleme alanlarının boyutlarının, seyahat ve bekleme sürelerinin kontrolü olarak sayılabilir.

PTV VISTRO-Hepsi Bir Arada Trafik Mühendisliği Yazılımı

Trafik mühendisleri ve ulaşım plancıları için ideal olan PTV Vistro, Karayolu Kapasite El Kitabı (HCM) gibi endüstri standartlarınI kullanarak trafik sinyal analizleri ve trafik etki çalışmalarını yapar. Sinyalize, sinyalize olmayan ve dönel kavşak ağlarının kolayca optimize edilmesini sağlar. PTV Vistro’nun senaryo yönetimi ve otomatik raporlama gibi özellikleri size zaman kazandırır ve hataları ortadan kaldırır.

PTV Yazılımları Yeni Özellikler

Öne Çıkan Referanslarımız

İlgili Çözümler

Transoft

Kavşak Simülasyonu

PTV Teknik

Tüm destek talepleriniz için ptvsupport@issd.com.tr ‘ye email gönderebilirsiniz.

ISSD Teknik Destek Portalı

Buraya tıklayarak destek portalımızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu sistemle ilgili soru ve taleplerinizi bize iletebilirsiniz.